Шановні друзі!

Дзвінки приймаються в робочі дні з 09.00 по 18.00, в інший час, будь ласка, замовляйте через кошик. Дякуємо!Що таке ТМ REBINER?

Це лідер інновацій в області електроінструментів для дому, дачі та майстерні. Ми виробляємо техніку для найвимогливіших домашніх майстрів та професіоналів. Компанія матеріалізує в життя інновації і пропонує революційні рішення в сфері, яка не змінювалася багато років. Дизайн інструменту розробляють кращі європейські експерти. На заводах всі пристрої виробляються автоматизовано, а після цього проходять тестування. В акумуляторних батареях проводиться перевірка кожної секції і її компонентів.

Чому саме REBINER?

Історія REBINER починається з 2010 року, коли були випущені перші інструменти цього бренду. Центри досліджень і розробок знаходяться в Польщі, Німеччині, а також в Китаї. Виробництво із застосуванням високоточних технологій, в основному, розташовується в Тайвані (Китай). Перед тим, як потрапити в магазин, інструменти REBINER тестуються в реальних умовах, щоб переконатися, що вони перевершують очікування покупців.

Якщо у вас є пропозиції або зауваження,
ви можете звернутись до адміністрації

Телефон: +380663312784
e-mail: [email protected]
Юридична адреса: м. Львів, вул. Промислова 50/52